עומדים לפני שבת חתן שאחרי או לפני החתונה ולא יודעים איך בוחרים שירותי קייטרינג מתאימים? המאמר הבא יציג לפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת איך בוחרים שירותי קייטרינג לבית הכנסת בשבת החתן הקרובה שלכם.

כל זוג שעומד לפני היום המאושר בחייו, נקלע למסכת התארגנות ארוכה הסובבת סביב נושאים רבים, מעבר לארגון יום החתונה ישנם עוד כמה מיני-אירועים הסובבים את החתונה עצמה. אחד מאותם אירועים אינטימיים יותר של בני הזוג היא השבת חתן.

גם באירוע של שבת חתן ישנה כמובן הגשה של אוכל עבור האורחים. למול הלכות השבת ושמירתה במסגרת אותו סוף שבוע מתקשות משפחות רבות בהכנות של אוכל כמו גם בהעברתו למקום האירוע – בין אם בתי כנסת, בית מלון ועוד.

כיום משפחות רבות מעדיפות להזמין קייטרינג חלבי כשר לשבת חתן, אשר מותיר את עול הטרחה הרב של הכנת האוכל לעשרות אורחים בידי ידי חברות הקייטרינג אשר מעניקות למשפחה המארגנת תפריט מגוון ואיכותי השומר על כל הלכות השבת.

איך אפשר להגיש אוכל מבושל בשבת חתן?

אירוע שבת החתן הינו אירוע שהיה נהוג עוד בבבל לפני כאלף שנה. אצל עדות המזרח האירוע מתקיים בשבת של אחרי החתונה כשאצל עדות אשכנז האירוע מתקיים בשבת שלפני החתונה.באירוע זה החתן והכלה עולים לקריאת התורה בבית הכנסת. בתום התפילה נהוג לשיר ולזרוק סוכריות לכיוונם של הזוג – דבר המסמל ברכה של שפע ופוריות. לאחר סיום התפילה מתכנסים האורחים לסעודה. בשבת חתן כיום מדובר בעשרות אורחים.

רובם ככולם בני משפחה של החתן והכלה כמו גם חברים קרובים. מכיוון שמדובר באירוע שמתקיים בבית הכנסת וכשלרוב הסעודה נעשית בו או בסמוך אליו קיימת חשיבות יתרה בכל הנוגע לכשרות המזון כמו גם הידיעה שהוכן הוא לפני כניסת שבת.

הקייטרינג לשבת חתן מוכן כמובן טרם כניסת השבת. חברות הקייטרינג דואגות להגעה של המזון המוכן למקום והכל כמובן בתיאום מלא עם המשפחות המארגנות אירוע זה.

חברות קייטרינג רבות מתאימות עצמן לדרישות מחמירות אלו ומיישרות כמובן קו על כל מה שנדרש על מנת שהגשת הקייטרינג תעמוד בסטנדרט המחייב וזאת כמובן מבלי לגרוע מאיכות האוכל המוגש.

לאלו התרים אחר שירותי קייטרינג לאירוע שבת חתן מוזמנים להכיר באתרנו את שירותי הקייטרינג, להתייעץ בנוגע להלכות הקשורות באירוע עצמו וכמובן להתרשם מהתפריט הרחב והמגוון המוצע לאירוע מסוג זה כמו גם אירועים נוספים אחרים.

קייטרינג חלבי לשבת חתן

אז איך בוחרים שירותי קייטרינג לשבת חתן?

רגע לפני שאתם בוחרים באפשרות המוכרת של שירותי הקייטרינג המסורתיים חשוב שתשימו לב לכמה נקודות מפתח שיסייעו לכם להצליח בתהליך:

  • מיקום האירוע - האם שירותי הקייטרינג שלכם יכולים להעביר את המזון אל בית הכנסת הקרוב באופן רגלי ביום האירוע? במידה ולא קרוב לוודאי שתדרשו לוותר עליהם - פשוט משום שהסעת המזון בשבת הופכת אותו ללא קשר.
  • זמן האירוע - חשוב לזכור כי האירוע נערך בשבת ועל פי ההלכה אין לבשל מזון ביום זה ולא ביום שלפני לאחר שקיעת השמש. לכן, הקפידו לוודא כי המזון המוגש אכן בושל באופן כשר לפני כניסת השבת.
  • מבנה ההגשה - האם שירות הקייטרינג מציע לכם מנות או חלוקת בופה והאם הוא מספק את התנאים הדרושים - שימו לב כי לא בכל מקום תמצאו ציוד מתאים להגשה ולכן חשוב לבחור בשירותי קייטרינג שיעניקו לכם פיתרון אירוח כולל.
  • נראות - כידוע לכל בית הכנסת אינו אולם לעריכת אירועים ולכן בלא מעט מקרים שבת החתן נראית פשוטה למדי - הקפידו לבחור בשירותי קייטרינג שיספקו לכם כלים מעוצבים ודרך הגשה מקורית שתהפוך גם את שבת החתן לחגיגה כהלכתה.
  • צוות העובדים - האם צוות העובדים שלכם מקצועי מספיק לביצוע המשימה? זכרו שאינכם יכולים ליצור קשר עם שירות הקייטרינג מתעכב ולעליכם להכין מבעוד מועד את כל הליך ההגשה כדי שתוכלו להיות פנויים במהלך האירוע.

 

אם אתם מחפשים דרך חדשה לשירותי קייטרינג לשבת חתן, כזו שתספק לכם מזון כשר, בנראות מרשימה, אותו מנהל צוות עובדים מקצועי ומיומן - אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום וליהנות מחווית אירוח באווירה אחרת.