קייטרינג לחברות קטנות וגדולות

כולנו מכירים את שירותי קייטרינג לאירועים קטנים המתמחים בהגשת מספר מנות לאירוע רב משתתפים שחלק ניכר מהם ישנו מכנה משותף וטעם דומה. אך לא רבים מאתנו מכירים את שירותי הקייטרינג לחברות אשר אחראים על שירותי ההסעדה של חברות שונות בפעילויות שונות מטעמן.

שירותי קייטרינג באירועי חברה

ימי כיף, כנסים, מסיבות חברה ולמעשה כל אירוע יכול להיחשב כהצלחה על פי איכות שירותי הקייטרינג הפועל באירוע.
כולנו יודעים כי רבים מאתנו יעדיפו ללכת לכנסים בהם מוגש מזון משובח ואיכותי על פני כנסים אחרים לדוגמא.

בחירת קייטרינג לחברות  

כאשר אנו עומדים בפני בחירת שירותי קייטרינג לחברות חשוב שנשים לב למספר נקודות מפתח על מנת להצליח לבחור בשירותי הקייטרינג המיוחדים.

הנקודה הראשונה היא כמובן התקציב העומד לרשותנו ומיד לאחר מכן הטעם הקולינרי של אורחינו.
במקרה שבו מדובר בכנס רב משתתפים רצוי שנבחר בשירותי קייטרינג עשירים המציגים מגוון רחב של מנות שונות כדי להצליח ולקלוע לטעמם הקולינרי של רבים מהמשתתפים.

נקודת המפתח האחרונה ואולי החשובה ביותר בבחירת קייטרינג לחברות היא בחירת המנות עצמן. במקרה של כנסים לא נרצה להושיב את האורחים שלנו לארוחה מסודרת ולכן חשוב לבחור במנות קטנות יחסית שיאפשרו לאורחינו להמשיך את הביקור בכנס במקביל להגשת המזון. לעומת זו במקרה של ימי כיף נרצה לעצור לרגע את הפעילות ולערוך ערב או צהריים מסודרת שלעיתים תלווה בפעילות נוספת.

שירותי קייטרינג לחברות – Coffee&More

אצלנו ב-Coffee&More תוכלו ליהנות מגון רחב של שירותי הסעדה הכוללים מנות קטנות ואישיות המותאמות לכנסים לצד קייטרינג חלבי המציע ארוחת צהריים או ערב ייחודית.

לצד שירותי הקייטרינג שאנו מציעים תוכלו ליהנות משירותי הקפה האיכותיים שלנו המותאמים למעשה לכל אירוע או פעילות ומשירותי הברים המגוונים שלנו שידאגו לאורחים שלכם למזון קטן ואיכותי בצמוד לקפה או במהלך שהותם בכנס.

רגע לפני שאתם בוחרים בשירותי קייטרינג בעבור החברה שלכם, בואו לבקר אותנו.
אנחנו מבטיחים לכם חוויה קולינרית ייחודית מקטן ועד גדול וממתוק ועד למלוח.